Kaip pigiai paatostogauti? (2 dalis)

Kaip minėjau ankstesniame savo straipsnyje, visi norime keliauti pigiai (nesvarbu ar tai dėl lėšų trūkumo ar iš taupumo ar iš smalsumo pačiam susiorganizuoti kelionę). Pigiai keliauti galime visi. Tačiau, yra dvi pagrindinės išimtys kada nepatarčiau patiems organizuoti kelionę: tai kai esate kelionių pradedantysis ir nežinote visų kelionės niuansų (kurių būna patiria ir didžiausi keliauninkai) ar tiesiog kaip reikia organizuoti ir kaip tas organizavimas atrodo; ir būtina įsivertinti ar sugebate organizuoti keliones, ar sugebėsite orientuotis svetimoje aplinkoje (galbūt Jums sunku orientuotis savam mieste ar kaime). Šiais dviem aspektais, pigus skrydziai ir motelio pasirinkimas – Jums ne išeitis. Šiuo atveju tiesiog patartina pasinaudoti kelionių organizatorių siūlomomis paslaugomis ir siūlomais paslaugų paketais.

Taigi, šiame savo straipsnyje toliau aptarsiu kelis patarimus, kurie pravers organizuojant pigią kelionę:

Patarimas Nr. 2: papildomi mokesčiai ir išlaidos, kaip jų išvengti?

Jau anksčiau, kažkuriam savo straipsnyje plačiai aptariau kaip gudrauja pigiausios oro linijų avia kompanijos. Kaip ir minėjau, avia kompanijos nurodo skrydžių bilietų kainas kiek mažesnes, o vėliau tą skirtumą kompensuoja per uždėtus papildomus mokesčius, kuriuos susimokėti tau yra būtina. Tie mokesčiai būna įvairiausi: administravimo mokestis, aptarnavimo mokestis, skrydžio draudimas ir pan. Todėl, niekada neskubėkite įsigyti lektuvo bilietą vien pamatę mažą jo kainą, visada pasigilinkite ir nėra papildomų sąlygų ir tik įsigilinę į tai nuspręskite ar verta įsigyti bilietą. Taip pat, norėdami sutaupyti įvertinkite ar verta įsigyti papildomą paslaugą prie bilieto – pirmumo teisę įlipti į lėktuvą ( ar verta sumokėti daugiau už tai, kad keliom minutėm pasijustumėt viršesnis). Taip pat, įsivertinkite ar kelionėje neprasiversite vien su rankiniu bagažu – ar reikia papildomai mokėti nemažus pinigus už papildomą bagažą bei kurio galite laisvai išsiversti kelionėje.

Patarimas Nr. 3: Imk tik tiek kiek reikia.

Šitas patarimas taikomas renkantis viešbučius, valgant prašmatniouse restoranuose. Siūlau visada įsivertinti ne vieną viešbutį, esantį toje šalyje, į kurią planuojate keliauti. Kaip jau esu minėjus, kartais (o gal net ir dažniausiai) motelis yra geriausias būdas sutaupyti ir gyventi ne ką blogiau nei prašmatniame viešbutyje. Motelis beveik visada randasi strategiškai geresnėje šalies vietoje, jame beveik visada rasite nemokamą internetą bei pramogų kambarį (kurio viešbutyje dažniausiai iš viso nebūna), o kaina motelio kambario (jame net būna kelių lygių kambarių, todėl turite pasirinkimą) ženkliai mažesnė nei viešbučio.

Got Something To Say:

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Copyright © 2018. Powered by WordPress & Romangie Theme.