Ar viską žinote apie įmonės įregistravimą?

UAB steigimas ir kitų įmonių steigimas – šios temos dažnai gvildenamos spaudoje bei interneto portaluose. Kiek mažiau yra kalbama apie tai, kaip reikia įregistruoti įmones. Jūsų dėmesio – svarbiausia informacija susijusi su įmonės registravimu.
Vienas pagrindinių dalykų, į kurį reikėtų atkreipti dėmesį norint registruoti įmonę – tai įmonės pavadinimas. Žinoma, įmonės pavadinimas negali būti galvojamas paskutinę minutę, jis turi būti parinktas kur anksčiau. Kad galėtumėte išrinkti tinkamą pavadinimą atminkite, jog jis negali prieštarauti lietuvių kalbos taisyklėms. Jei pavadinimas neatitiks lietuvių kalbos taisyklių, įmonė gali būti neregistruojama iš viso, tol, kol nebus pakoreguotas jos pavadinimas. Nereikėtų pamiršti ir to, kad įmonės pavadinimas negali būti labai panašus ir į kitos įmonės pavadinimą, kadangi įmonės savininkas gali pareikšti pretenzijas. Taigi, sugalvoję pavadinimą įmonei, nepamirškite patikrinti kelių dalykų: ar pavadinimas atitinka lietuvių kalbos taisykles ir ar nėra įmonės, kurios pavadinimas būtų labai panašus į jūsų sugalvotą būsimos įmonės pavadinimą.
Sugalvojus tinkamą pavadinimą, reikia pagalvoti ir apie dokumentus. Taigi, iš anksto pasidomėkite kokie dokumentai bus reikalingi tam, kad galėtumėte įregistruoti įmonę. Geriausia būtų pasitarti su notaru arba žmonėmis, kurie jau yra įsiteigę vieną ar kelias įmones. Dokumentai turi būti paruošti tiksliai, aiškiai, pateikta informacija turi būti teisinga – tik turint tokius dokumentus bus galima įregistruoti įmonę. Žinoma, yra ir kitų dalykų, kurie būtini įmonės registravimui, tačiau tinkamas pavadinimas ir paruošti dokumentai – svarbiausia.

Got Something To Say:

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Copyright © 2018. Powered by WordPress & Romangie Theme.