Ką reikia žinoti apie pirmąjį vibratorių?

Sekso žaisliukai tampa vis populiaresni. Ir ne tik tuo atžvilgiu, jog jais nebebijoma naudotis savo miegamajame, tačiau ir garsiai apie juos kalbėti. Erotinės internetinės parduotuvės suteikia labai platų asortimentą. Vibratoriai, bene viena iš populiariausių prekių apie kurią pasidomėti ir galiausiai nusipirkti atkeliauja žmonės. Dažniausiai jiems kyla labai daug klausimų, tad nuostabu jog tiek realybėje, tiek virtualioje parduotuvėje jūsų laukia konsultantai padėsiantis atsakyti į visus iškilusius klausimus.

Medžiaga, kuri gali turėti įtakos

Daugelis didžiausią dėmesį skiria vibratoriaus formai ir dydžiui pamiršdami, jog taip pat labai svarbi yra medžiaga. Dirbtiniai vibratoriai dažniausiai yra gaminami iš silikono ar želė. Jei pasirinkote pastarosios medžiagos žaisliuką, nepamirškite jog jo su niekuo negalite dalintis. Taip pat jį reikia dažnai valyti, tad štai keli tokie punktai būtini. Prieš pirkdami atkreipkite dėmesį ar žaisliukas yra atsparus vandeniui. Taip pat geriau vengti elektrinių. Nors dauguma juos labai mėgsta, tačiau ką daryti, jei staiga baigėsi baterijos?… Anksčiau neturėjus šio žaisliuko labai sunku įvertinti pateikiamus aspektus. Visada galite labai daug naudingos informacijos rasti internete arba pasikonsultuoti su pardavėjais, kurie dažniausiai puikiai išmano produkciją.

Esminiai punktai, kuriuos turite įvertinti

Vibratoriai moterims yra tokie pat ypatingi, kaip vyrams mašinos, tad pirmą kartą perkant svarbu įvertinti kelis pagrindinius aspektus, kurių nežinant galite suklysti.

  • Išsirinkite labiausiai jums tinkamą dydį. Venkite labai didelių. Tokie gali būti netinkami ir nepatogūs.
  • Forma taip pat labai svarbus aspektas. Vibratoriai pasižymi labai plačiu asortimentu. Prieš perkant turite įvertinti, kokiu tikslu priemonę įsigyjate, kad paskui netektų giliai paslėpti stalčiuje ir niekada neišsitraukti.
  • Ar norite įprasto, ar vibruojančio, ar net banguojančio spręsti jums. Natūralumo mėgėjos dažniausiai apsieina be papildomų funkcijų.

Vibratoriai siūlo labai platų pasirinkimo spektrą. Jei iki šiol nematote savo pirmojo vibratoriaus vizijos, geriausia nuėję į erotinių prekių parduotuvę pasikonsultuokite su pardavėja, kuri patars ir taip padės išsirinkti. Jau geriau sugaišti daugiau laiko ir paieškoti, nei nusipirkti ir nenaudoti.

Got Something To Say:

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Copyright © 2018. Powered by WordPress & Romangie Theme.