Nustebinkime savo darbuotojus

Kiekvienas mūsų stengiamės prižiūrėti savo mitybą , sveikatą , net gyvenimo būdą, kuris kiekvienam skirtingai padeda tobulėti ir eiti į priekį. Norėdami meilės turime išmokti vertinti , kad būtų galima saugoti , tai kas būtų lyg brangakmenis, kuris mūsų stimulas ir motyvacija ėjimo į priekį . Neturime prarasti vilties ir noro , kai susiduriame su sunkumais . Turime kovoti ir nuolat stengtis dėl gerovės .Nenorime stovėti vienoje vietoje ar grįžti atgal, tad visada dedame pastangas , kad įvyktu progresas tobulėjime. Kartais pasirenkame tokius dalykus , kurie visai ne prie širdies, bet esame priversti , nes santykis mums kartais labiau reikalingas , kaip kad medelis augantis ne vietoje , bet saulės spinduliu nori gauti.

Taigi, juk kiekvienas norime pasiekti nemažų rezultatų, kurie duotų perspektyvą , kuri reikalinga mūsų augimui , kad galėtume parduoti save reikalingu laiku ir vietoje.

Daugelis , net neleidžia sau pasvajoti apie didesnes galimybes, nes bijo arba tiesiog gyvena senomis nuostatomis ir įsitikinimais, kurie valdo mūsų gyvenimus . Jeigu patįs įsikalbėsime , kad negalime padaryti kažko , tai to ir sulauksime. To negali būti , nebent godus ir savanaudiški žmones stengiasi psichologiškai suvaržyti pigią darbo jėgą , kad būtų priklausoma ir ištikima.  

Kai matome, kad žmonės deda pastangas ir nori būti įvertintais , turbūt visada maloniausia nustebinti arba suteikti paskatinimą. Pokerio rinkiniai , tai viena iš galimu dovanų.

Got Something To Say:

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Copyright © 2018. Powered by WordPress & Romangie Theme.