Pigiausi prezervatyvai – internete?

Šiuo metu didžiąją dalį savo daiktų ir įvairiausių paslaugų esame įpratę pirkti internetu. Paprasčiausiai, ten galima rasti daug pigesnių pasirinkimų. O ką kalbėti, kad joje tikrai yra platesnis asortimentas. Lygiai tas pats kuomet kalbame ir apie prezervatyvus, kurie tikrai yra pati populiariausia apsisaugojimo priemonė, kokia tik šiuo metu siūlo plačioji rinka. Prezervatyvai pigiau tikrai nereiškia, kad jų kokybė bus daug prastesnė nei perkant brangesnius. Žinoma, daugeliu atveju, brangesnė prekė reiškia ir geresnę kokybę, tačiau šiuo atveju tai nėra visiškai pasiteisinantis dalykas. Svarbiausia šios priemonės nepirkti iš abejotinos reputacijos žmonių, gatvės prekeivių. Tuomet nebūsite net 50 procentų tikras, kad tikrai negausite brokuotos prekės, kuri neapsaugos nuo nėštumo. Pagrindinė jos funkcija bus visiškai nebenaudinga.

Prezervatyvų pasirinkimas virtualioje erdvėje yra daug platesnis, kadangi logiška, parduotuvėse nebus įmanoma sutalpinti visų egzistuojančių variantų. Taip pat, jei nerasite konkrečios informacijos – internetinėje erdvėje jos yra apstu. Juk daugelis tikrai bijo konsultuotis asmeniniais klausimais, kad ir koks seksas yra natūralus dalykas. Taigi, grįžtant prie pigesnių pasirinkimų, tikrai rekomenduojame virtualią erdvę. Vaistinėse pasirinkimas yra daug mažesnis, o ir kaina didesnė. Prie to pačio, toli gražu ne kiekvienas išdrįsta ilgoje bobučių eilėje prabilti, kokiu klausimu atėjo į šią įstaigą.

Kai kurie perka prezervatyvus didmeniniuose prekybos centruose, kadangi perkant didelius kiekius galima rasti pigesnių pasirinkimų. Tuomet gal ir verta, tačiau ar susimąstėte, kad pastarieji anksčiau ar vėliau išeina iš galiojimo laiko. Galbūt tai ir nėra akcentuojama, tačiau jie dūlėja. O jei dar būna nepadėti labai saugiai, tai gali ir būti sugadinti, pradurti. Tada visiškai praradę savo funkciją jie tampa nebereikalingi. Tad rekomenduojame geriau pirkti mažesniais kiekiais. Taip jie ilgiau išliks naudingi.

Prezervatyvai pati populiariausia apsisaugojimo priemonė, tad jei norite išvengti ne tik netikėto nėštumo, tačiau tuo pačiu ir lytiškai plintančių ligų, būtent šį variantą mes jums ir rekomenduojame, kaip patį optimaliausią ir geriausią.

 

Got Something To Say:

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Copyright © 2018. Powered by WordPress & Romangie Theme.