Tinkamos liemenėlės pasirinkimas

Atlikti duomenys parodė, jog didžioji dalis moterų išsirenka netinkamą liemenėlę. Maža to, ją nešioja visiškai nesuprasdamas, kad dydis joms tikrai netinka. Liemenėlės yra vienas svarbiausių apatinių drabužių moterims, kadangi jos padeda ne tik prilaikyti krūtinę, tačiau pabrėžti ir privalumus, į kuriuos vyrai taip atkreipia dėmesį. Tai tinkamas dydis ir forma gali padėti dar labiau didžiuotis tuo ką turite. Tačiau kaip išsirinkti?

Dažnai skirtingų firmų liemenukai net ir žymėti raidėmis būna skirtingų dydžių, tad vien spręsdami iš raidelės ant liemenuko nerasite jums labiausiai tinkančio varianto. Atkreipkite dėmesį ant etiketės yra pateikiami dviejų išmatavimų skaičiai: vienas jų rodo apimtį po krūtine, kitas  − kaušelio dydį. Šiuos matmenis jus turėtume žinoti pati, kadangi net ir profesionalios pardavėjos vien iš akies negali pasakyti, koks dydis jums labiausiai tinkamas. Juolab, merginos ir moterys atėjusios pirkti dažnai dėvi netinkamą dydį, taigi tuo pačiu jau tai klaidina konsultantes. Štai kaip reikia sužinoti savo duomenis:

  1. Iškvėpkite ir būdama natūralioje padėtyje pamatuokite savo apimtis po krūtine. Rekomenduojama iš gauto skaičiaus atimti kelis centimetrus, kadangi liemenė tempiasi, ir jei nusipirksite tokio dydžio pagal centimetrus, kurie sutampa su jūsų apimtimis, pastaroji bus jums per didelė.
  2. Kaušelio dydis nustatomos labai paprastai: pamatuokite krūtinės dydį. Tuomet ir krūtinės apimties atimkite skaičius, kurie buvo matuojant apimtį po krūtine. Štai ir viskas.

Žinodama savo apimtį drąsiai galėsite keliauti į parduotuvę ir pateikusi konkrečius duomenis konsultantei laukti pačių įvairiausių pasiūlymų. Nepamirškite išsirinkti labiausiai jums reikiančio modelio. Nesusižavėkite naujomis madomis, kadangi dažniausiai jau prieš keliaudama į apatinių parduotuvę žinote, kokios spalvos ar raštų liemenuko norite. Konsultantai savo pasiūlymais labai dažnai išblaško dėmesį ir namo grįžtame ne su visai tokiu pirkiniu, kokį planavime įsigyti. Prieš renkantis liemenuką dar turėtumėte žinoti kelis dalykus, kurie padės išsirinkti labiausiai pagal krūtinė jums tinkančio liemenuko dydį.

  • Liemenėlė yra skirta, kad formuotų krūtis, taigi ji privalo jas atskirti, jei reikia pakelti ir prilaikyti.
  • Jei liemenėlės nugaroje esantis susegimas lipa į viršų, reiškia pasirinktas modelis jums yra per didelis. Ieškokite mažesnio.
  • Jei krūtinė tiesiog krenta iš liemenuko sprendimas aiškus – pastaroji jums yra per maža.
  • Liemenukas jokiu būdu negali vaikščioti. Dažniausiai tai lemia per didelis dydis.

Statistika parodė, jog dažniausiai moterys išsirenka per didelius dydžius dažniau nei per mažus. Logiška, nors, kad krūtinė atrodytų didesnė yra gana aktualus šiais laikais. Geriausia pasirinkimų ieškoti internete, kadangi ten pasirinkimas yra kur kas platesnis. Tinkamas dydis padės pabrėžti privalumus, tad meskite netinkamą nuomonę apie liemenuką ir išsirinkite labiausiai jums tinkantį ir patinkantį variantą.

Got Something To Say:

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Copyright © 2018. Powered by WordPress & Romangie Theme.